« Живи та міцній Україно – державо» – тематичний вечір

Є дати, які укріплюють нації,виражають дух народу,символізують минуле,сьогодення й майбутнє. Великдень у нашій історії : проголошено Незалежність України.24 серпня  в Лудинському будинку культури відбувся тематичний вечір «Живи та міцній Україно –державо»,присвячений 25 – річниці Незалежності України, в якому взяли участь молодь наших сіл:Лудина, Рокитниці,Черникова, Амбукова.

Урочиста мить! Прапор вільної держави вніс Присняк Олег. Гімн нашої держави звучить з уст усіх  присутніх у залі. Вокальна група у складі: Кораб Юлії, Козачук Богдани,Никитюк Дарини,Винярчук Ярослави підхопили пісню: «Рідна ти моя,Україно», (художній керівник – Левицька Світлана) . Найщиріші слова,які розповідали про радість і щастя,про тугу і біль передавались від ведучих вечора: Присняк Аліни, Баляс Яни. Про любов до рідного краю,його рід  виражала у палких віршах Сараванська Кіра. Переплітались все нові і нові пісні про «кращу мову єднання», « Як у нас на Україні», «Український звичай» з запальними гуморесками,віршами у виконанні учасників вечора.

Пісня і слово – джерело безкрає. Книжкову виставку «Україна від подиху століть до сьогодення» підготувала бібліотекар Iкат. місцевої бібліотеки Франчук Любов . Допомогу у виборі матеріалу надавав Інтернет програми Бібліоміст.

лудин7 лудин6 лудин5 лудин4 лудин3 лудин2 лудин

• Україно моя калинова, незалежності правда свята
  • «Ми всі одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я»
  • Вечір-зустріч з учасником бойових дій на території Афганістану