Інтернет. Бібліотека. Школа

В бібліотеці-філії с. Лудин  12.06.2014 р.  відбулась година інформації  на тему «Джерело знань і інформації – бібліотека», який відвідали педагогічний колектив Лудинської загальноосвітньої школи I-III ст., щоб обґрунтувати пропозиції співробітництва, впровадження в практику новітніх технологій сільської бібліотеки. Велась розмова вдосконалення навчально – виховного процесу.
Бібліотекар I категорії  Франчук Л. Є. ознайомила з надходженнями нової літератури. Присутні звернули увагу на книгу Панасенко Т. В. «Марко Вовчок», про літературну дочку Тараса Шевченка, яка є багатющим джерелом прекрасної української мови.
Завдяки пункту вільного доступу до ІНТЕРНЕТУ, який діє при бібліотеці вчителі Грибчук  Ніна Іванівна, Захарчук Ольга Василівна знаходили відповіді на запити, які їх цікавили, відкривали для себе нове, ділилися думками і планами. Директор місцевої школи Гладчук Людмила Володимирівна – районний депутат від громади сільської ради, подякувала за проведену роботу, взявши  книгу, яку бажала прочитати, подарувала іншу нову книгу для бібліотеки.
На завершення переглянули веб – огляд по темі: «Пошук ефективних форм роботи на період літніх канікул».


Кількість переглядів: 287

Залишити коментар

85 − 78 =