День вшанування у Лудині

9 травня відбулось вшанування односельчан загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, ветерана Великої Вітчизняної війни біля  пам’ятника загиблим  односельчанам в с. Лудин, та обеліска  В. Петрова, чиє ім’я  носить наша застава в с. Амбуків, щоб вклонитись низько і віддати шану усім визволителям.  Звучали  схвильовані слова пам’яті – реквієму  у виконанні бібліотекаря l кат. бібліотеки –філії Любові Франчук . Усіх поіменно згадав загиблих в роки війни і уже в наші дні померлих ветеранів,     які не дожили до сьогоднішнього дня Перемоги,  Лудинський сільський голова – Андрій Никитюк.   Про символ віри і пам’яті, клятви честі, вірності обов’язку, служіння народу України говорив   працівник прикордонної служби «Амбуків»   –  Олександр Кирилюк .  Панахиду відслужив отець Сергій – настоятель Лудинської Свято – Миколаївської церкви. За давнім народним звичаєм поминальний хліб роздали між присутніми.
Живі квіти отримав   єдиний ветеран   Великої Вітчизняної війни Лудинської сільської ради – Мисюра Василь Гнатович, який проживає в селі Амбуків.  Подяку, належну шану, вітання він одержав від влади, прикордонників, педагогів, працівників культури.
На закінчення дійства бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії с. Лудин Любов Франчук запросила присутніх відвідати бібліотеку, ознайомитися з виставкою, яка присвячена Великій Вітчизняній війні «Велич народного подвигу»


Схожі записи:

  • Вшанували тих, хто поліг на фронтах

  • Кількість переглядів: 281

    Залишити коментар

    − 1 = 2