Пройшов конкурс читців поезії Лесі Українки “Я вічно буду жити.”

25 лютого 2015 року  в приміщенні бібліотеки-філії села Ласків відбувся конкурс  на краще декламування поезії Лесі Українки, з нагоди святкування 144-ї річниці від дня народження  славетної  поетеси, невмирущого борця за життя , людини незламного духу – Лесі Українки, під назвою “Я вічно буду жити!”
В конкурсі брали участь  учні молодших класів Ласківської ЗОШ 1-2 ступенів – кращі користувачі бібліотеки. Тут звучала  поезія великої поетеси.   Кожен учасник конкурсу намагався показати майстерність та художньо-виконавчий рівень, хай по дитячому, але донести поезію до серця кожного присутнього. Тому членам журі, в ролі яких були директор БК с,Ласків Лідія Рибка та художній керівник цього ж закладу Людмила Пужик, не просто було визначити найкращого. Та все ж після обговорення,  переможця було визначено. Ним став учень 4 класу Максим Булига, друге місце розділили між собою Крохмаль Орест і Стасюк Андрій, третє місце по праву дісталось Крохмаль Юрію. Переможці нагороджені дипломами, грамотами та  всі учасники конкурсу – солодкими призами.
Увагу  присутніх  привернула виставка літератури під назвою : ” Ти для нас не просто поетеса, а добрий дух Волинської землі”, яку підготувала та озвучила бібліотекар 2 категорії Людмила Бойко. Діти  відкрили для себе нову поезію Лесі Українки, пізнали більше про життєвий і творчий шлях   поетеси.

• Літературний лабіринт
  • Підсумки районного конкурсу декламаторів поезії Т.Г.Шевченка + ФОТО