Історія бібліотеки

istotiaВолодимир-Волинська централізована бібліотечна система ( ЦБС ) була створена  в 1978 році та об’єднувала 55 бібліотек.
На сьогоднішній день в ЦБС входить 27 бібліотек ,
24 – сільські бібліотеки-філії,
2 – бібліотеки-філії для дорослих та дітей м. Устилуг, та
1 – центральна районна бібліотека, яка є методичним центром для всіх бібліотек-філій системи.
Роботу бібліотек-філій забезпечує 35 бібліотечних працівників, які є досвідченим, творчим колективом. З них:

• 88,5%   –  спеціалісти бібліотечної галузі . З них :
  • 14,3%   –  спеціалісти з вищою спеціальною освітою,
  • 74,2%   –  спеціалісти середньою спеціальною освітою.

Централізована  бібліотечна система обслуговує 13тис.157 користувачів,  в тому числі  користувачів-дітей – 2тис.579, та 2тис.068 – користувачі юнацького віку.
Книжковий фонд становить -276.640  примірників книг.
Бібліотеки системи спрямовують свою роботу на залучення та обслуговування користувачів, поповнення фонду бібліотек новинками літератури, популяризацію кращих творів української та світової літератури, проведення цікавих, змістовних заходів.
При бібліотеках функціонують клуби за інтересами :
народознавчі,краєзнавчі, любителів природи,пізнавальні та дозвіллєві, тощо…
які сприяють організації дозвілля як дорослих, так і дітей.
В 2011 році бібліотеки-філії сіл Зимне, Льотниче, Лудин, Ласків Володимир-Волинської ЦБС стали переможцями 3 раунду конкурсу  програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» і отримали 15 комп’ютерів. На базі цих бібліотек відкрито 4 пункти вільного доступу до Інтернету, де традиційне спілкування з книгою поєднується з використанням інформаційних технологій.
Центральна районна бібліотека , як методичний центр, забезпечує роботу по удосконаленню обслуговування користувачів, впровадженню інноваційних форм і методів роботи, вивченню вітчизняного та зарубіжного досвіду роботи бібліотек, сприяє здійсненню правильного обліку документів, активізує роботу бібліотек-філій.
Хто ще не став користувачем наших бібліотек-філій, ми запрошуємо Вас!
І Ви не пошкодуєте!