Районний конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка «Золоті зерна Шевченкового слова»

Шановні любителі творчості Т.Г. Шевченка!
Разом з відділом культури та туризму РДА Володимир-Волинська центральна районна бібліотека запрошуємо Вас 5 березня 2014 року  взяти участь у районному конкурсі декламаторів поезії Т.Г.Шевченка
«Золоті зерна Шевченкового слова».

Термін подачі заявок – до 20 лютого 2014 року.
Заявки про участь можна подати в центральну районну бібліотеку за адресою: (м. Володимир-Волинський вул.Коперніка,3) або в публічну бібліотеку-філію Володимир-Волинського району.

Конкурс проходитиме в одній віковій категорії (10-15років).
Вимоги до учасників:
Конкурсна програма (до 7хв.) включає твір Т. Шевченка.

Члени журі оцінюватимуть виступ за такими критеріями:
–    майстерність та художньо-виконавчий рівень учасника конкурсу;
–    сценічна культура та технічна майстерність виконання.

Переможці будуть  нагороджені грамотами відділу культури та туризму РДА та цінними подарунками.
Всі учасники конкурсу отримають заохочувальні призи.

Сподіваємось на те, що Ви підтримаєте наші ініціативи з популяризації творчості великого генія української літератури Т.Г. Шевченка та  з нагоди 200 річчя від дня народження.

• Життя обпалене Афганом